Rondo

  • 2019 - 03 - 10 / 00.00
  • Button Factory

Moters dienos proga, kviečiame įsisukti į tikrą supės RONDO hitų viesulą! ,,Egle mano sese", ,,Laukų gėlė", ,,Pelenė", ,,Aukštumos" ,,Sudie, Eliza" ir daugelis kitų dainų iki šiol žavi klausytojus įsimenamomis melodijomis, nuoširdžiais ir nebanaliais tekstais. Dauguma jų, dėka grupės narių neabejotino artistinio ir kūrybinio talento pelnė ilgą gyvenimą ir tapo mėgstamos ne vienos kartos klausytojų.

Muzikantai gyvo garso koncertuose nevengia stebinti: priklausomai nuo vakaro atmosferos gali kisti pasirodymo eiga, suklusti ir naujai išgirsti grupės hitus priverčia improvizacijų prisilietimas. Tad gyvo garso koncertai – ne tik gyvas skambesys, bet ir gyvas bendravimas išgyvenant „čia ir dabar" stebuklą. Nepraleiskite galimybės jį patirti ir Jūs, drauge su tais, kurie vėl ir vėl ateina susitikti su "Rondo" bei kaskart įsitikina – tai tikras lietuviškas dinamitas!

Grupėje šiuo metu muzikuoja: Remigijus Venslova (klavišiniai), Aleksandras Ivanauskas (bosinė gitara, vokalas), Robertas Mankus (mušamieji) ir Sergejus Persijanovas (gitara).