Kelioninio humoro vakaras Dubline su Martynu Starkumi ir Vytaru Radzevičiumi

  • 2017 - 02 - 11 / 12.00
  • CARLTON HOTEL BLANCHARDSTOWN

Šiemet sukanka lygiai 10 metų, kai prasidėjo šių dviejų vyrų kelionės po pasaulį. Žurnalistai, rašytojai, TV laidų vedėjai savo titulų bagažą papildė dar vienu skambiu pavadinimu – kelionių didmeistriai.Nuo Meksikos iki Japonijos, nuo Afrikos iki Kinijos driekėsi šių dviejų kelionių romantikų maršrutai. Dešimtys tūkstančių nuvažiuotų kilometrų „atgulė“ į TV laidas, knygas, interneto puslapius.

Tačiau ne viskas buvo aprašyta, ne viskas buvo parodyta, ne viskas iškalbėta! Ir dabar atėjo metas papasakoti, kaip viskas vyko iš tikrųjų!

Dviejų valandų trukmės programoje išgirsite netikėčiausias istorijas, patirtus nuotykius, išgyventas dramas. Iki valiai prisijuoksite iš visų keliautojų nuotykių, bei išgirsite daugybę vertingų patarimų mėgstantiems keliauti.Kas galima vienoje šalyje – tas visiškai neįmanoma kitoje. Bet apie visa tai – susitikus jūsų mieste!

Tiesiai iš „X faktoriaus“ laidos pas jus skuba Martynas Starkus ir jo kolega Vytaras Radzevičius.Ir ne tuščiomis rankomis – o su dovanomis, suvenyrais ir praktiškais patarimais!Gal jų gyvenimo būdas “užkrės” ir Jus?

KELIONINIO HUMORO VAKARAS DUBLINE SU MARTYNU STARKUMI IR VYTARU RADZEVIČIUMI 

VASARIO 11 D. 19 VAL.

CARLTON HOTEL BLANCHARDSTOWN

Church Road, TyrrelstownDublin 15, DublinIreland

Informacija tel. +353851370143