Šeimų sporto šventė Airijoje 2019

  • 2019 - 08 - 04 / 12.00
  • National Sports Campus
  • Free

Mieli tautiečiai! 2019 m. yra paskelbti Pasaulio lietuvių metais, tad šia proga Airijos lietuvių ir Lietuvos organizacijos bendrai rengia unikalią šventę. Džiaugiamės galėdami jus visus pakviesti į pirmąją Šeimų sporto šventę Airijoje, kuri vyks rugpjūčio 4 d. Dubline, Nacionaliniame sporto centre.

Šiame renginyje visi – ir vaikai, ir suaugę - turės galimybę išbandyti jėgas daugiau kaip dvidešimtyje įvairiausių rungčių: šaudyti lazeriu, bėgti estafetę, mesti ietį, žaisti badmintoną ar stalo tenisą, plaukti lietuvišką mylią, dalyvauti daugelyje kitų rungčių ir pabendrauti su žinomais sportininkais.
Pažadame, kad bus daug azarto, gerų emocijų ir puikų prizų!

Kiekvienas svečias specialioje registracijos vietoje galės atsiimti nemokamą dalyvio pasą – bilietą, leisiantį išbandyti įvairias sporto šakas ir tuo pačiu rinkti taškus, kuriuos dienos pabaigoje bus galima iškeisti į medalius, LTeam ir rėmėjų suvenyrus bei prizus!

Šventės metu veiks lietuviška mugė!

Po sporto rungčių visus pakviesime į puikų žinomų Airijos lietuvių atlikėjų koncertą.
Svečiai iš Lietuvos - grupė PATRULIAI!
Renginio vedėjas - Vilius Regalas (Trys Karaliai)

Renginys vyks:
2019 m. rugpjūčio 4 d.
nuo 12.00 iki 17.00 val.
Koncerto pradžia – 15.30 val.
Vieta: National Indoor Arena, Snugborough Road,
Blanchardstown, Dublin 15

RENGINYS NEMOKAMAS

Organizatoriai:
Airijos lietuvių sporto asociacija, Aurora project, Airijos lietuvių bendruomenė, Baltic United, Žalgirio garbės klubas.
Renginio partneriai: Lietuvos ambasada Airijoje, National Indoor Arena.
Renginio rėmėjai: LT Team Visos Lietuvos komanda, Užsienio reikalų ministerija-Globali Lietuva, Lietuvos verslo rūmai Airijoje, MV transport, Dublin Duona, Spark Energy, Lietuvis ir Lietuvių fotobendruomenė Airijoje.

Į renginį rekomenduojame atvykti apsirengus patogiais drabužiais bei avalyne.